Немає відгуків, додати
+380 (50) 745-16-37
+380 (63) 411-10-56
Мастерская "Million Mirrors"

Золото в інтер'єрі

Золото в інтер'єрі
Золото в інтер'єрі
Протягом багатьох часів - золото ніколи з моди не вийде. Золото є унікальним металом, блиск і колір якого асоціюються тільки з розкішшю і благородством. Мабуть, деякі будуть припускати, що надмірно використовувати золото в дизайні інтер'єру, а якщо правильно розставити всі наголоси до підходу, то результат повинен Вас вразити.
Є безліч варіантів використання золота в інтер'єрі. Компанія Million Mirrors рада надати Вам послуги по виконанню робіт з позолотою ексклюзивних декоративних елементів і деталей інтер'єру будь-якої складності. Позолота гіпсової ліпнини, позолота стін, меблів, дверей. В роботі по золоченню інтер'єрів, наші майстри використовують самий якісний матеріал, який дозволяє досягти розмаїття технік накладення поталі.
Професіонали компанії Million Mirros допоможуть вирішити питання з вибором варіанти оформлення інтер'єру і якісно зроблять всі поставлені завдання. Нереально красиво виглядає, наприклад, унікальний візерунок з сусального золота, або візерунок, зроблений з допомогою поталі на шпалерах, гіпсової ліпленні.
Можливо навіть використання позолоти скла які зрадить зовсім інший образ предмета.
Використання золота в інтер'єрі зрадить розкішний і неповторний приємну атмосферу Новий золотистий інтер'єр або предмети, які були модернізовані сусальним золотом обов'язкової порадують Ваших гостей красою і розкішшю.
Чекаємо Вас на нашому сайті http://myllion-mirrors. prom.ua там Ви знайдете безліч цікавих рішень для Вашого інтер'єру.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner